Rozwiązania techniczne

Ościeżnice

Ościeżnice do drzwi wewnętrznych "Ronkowski" wykonywane są także na konkretny wymiar, w zależności od grubości ściany. Istnieje także możliwość wykonania obudowy muru, tzw. „ślepej ościeżnicy” w miejscach, gdzie nie mają być montowane skrzydła drzwiowe. Ościeżnice mogą zostać wykonane w tradycyjny sposób, tj. jako futryna prosta lub jako futryna skośna, która może zastąpić futrynę prostą w drzwiach przylgowych.

 

Opaski maskujące

Wszystkie ościeżnice do drzwi wewnętrznych "Ronkowski" wyposażone są w regulowane opaski maskujące, które mogą być półokrągłe i wtedy przycięte pod kątem 45 stopni, lub też proste i wtedy przycięte na prosto albo także pod kątem 45 stopni. Drzwi o klasycznym charakterze mogą również zostać wykończone opaskami typu Classic, Retro lub kompletem Corona.

 

Sposoby wentylacji

W drzwiach wewnętrznych, w których wymagane jest zastosowanie wentylacji, w zależności od preferencji klienta, mogą zostać zamontowane metalowe tuleje wentylacyjne lub może zostać wykonane delikatne i eleganckie podcięcie wentylacyjne.

 

Informacje dodatkowe

Drewno zastosowane do produkcji drzwi jest NATURALNYM MATERIAŁEM. Ze względu na charakterystyczne dla niego różnice w układzie oraz kolorze usłojenia poszczególne drzwi drewniane mogą różnić się między sobą wymienionymi cechami.

 
 
1 2
 
 
wykonane przez: derwi.pl
wyślij