Rodzaje szyb

Szyby ciepłochronne

W szybach ciepłochronnych stosowane jest szkło niskoemisyjne miękkopowłokowe produkowane jest w procesie "off line" tzn. metaliczna powłoka nakładana jest na taflę poza linią produkcyjną. Dzięki czemu wartość współczynnika emisyjności tej powłoki jest kilkakrotnie niższa niż szkła. Szkło takie charakteryzuje się bardzo dobrą przejrzystością i prawie neutralną kolorystyką. Natomiast bardzo niska emisyjność istotnie ogranicza utratę energii cieplnej.

więcej...

 

Szyby laminowane – ochrona i bezpieczeństwo

W naszej ofercie posiadamy również szkło laminowane. Zastosowanie tego typu szyby ma wiele zalet. Między innymi: chroni przed ryzykiem skaleczeń, chroni przed spadającymi przedmiotami, ochrania przed wypadnięciem oraz chroni przed atakami wandalizmu.

więcej...

 

Szyby przeciwsłoneczne

W naszym asortymencie posiadamy również szyby przeciwsłoneczne, które redukują ilość przenikającej energii słonecznej, chroniąc w ten sposób pomieszczenia przed przegrzaniem. Szyby przeciwsłoneczne są bardziej skuteczne w cieplejszych okresach, a zwłaszcza na elewacji południowej budynku, niż szyby ciepłochronne. Atutem szyb przeciwsłonecznych względem tradycyjnych rozwiązań jest ograniczenie kosztów ponoszonych na klimatyzację pomieszczeń.

więcej...

 

Szyby dźwiękochłonne

Nasza firma posiada w ofercie również szyby dźwiękochłonne. Użycie takich szyb znacząco wpływa na własności akustyczne okna, na jego zdolność do tłumienia hałasu, a tym samym ma istotny wpływ na kształtowanie się właściwych i komfortowych warunków dla osób przebywających w budynkach.

więcej...

 

Szyby dekoracyjne

Szkło ornamentowe jest szkłem o zmniejszonej przejrzystości wynikającej z rozproszenia promieni świetlnych na jego wzorzystej powierzchni. Ma szerokie zastosowanie, ze względu na swoje walory użytkowe i dekoracyjne w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym jako na przykład przeszklenia ścianek działowych i drzwi w różnych miejscach użyteczności publicznej oraz w zestawach termoizolacyjnych.

więcej...

 
 
1 2
 
 
wykonane przez: derwi.pl
wyślij