Podłogi drewniane

Dębowe podłogi firmy Ronkowski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty dębowe podłogi firmy Ronkowski. Wyjątkowa twardość, wytrzymałość i odporność na ścieranie sprawiają, że podłogi z drewna dębowego są bardzo trwałe i mogą służyć nawet kilka pokoleń. Unikalna barwa oraz subtelne słoje sprawiają, że dębowe podłogi wspaniale nadają się do różnorodnych wnętrz od klasycznych po nowoczesne. Podłogi dostępne w 3 jakościach: SELECT - bez dużych różnic w kolorze i strukturze, dozwolone pojedyncze, małe zdrowe sęki o maksymalnej średnicy do 3 mm. NATUR - dowolne usłojenie, naturalne przebarwienia, dozwolone zdrowe sęki o maksymalnej średnicy do 10 mm oraz sporadyczny biel. RUSTIC - dowolne usłojenie, naturalne przebarwienia, zdrowe sęki o maksymalnej średnicy do 70 mm, sporadycznie biel i rdzeń.
Dowiedz się więcej

Charlotte

Nasza propozycja dla miłośników surowej klasyki. Połączenie pierwotnych cech naturalnego dębu z wyraźną fakturą, uzyskaną za pomocą piły. Ta deska to natura w pełnej krasie!

Renee

Podłoga, którą można zaliczyć do tych najbardziej nieokiełznanych…Zagościły na niej motywy naturalności, a urozmaiciły ją ciemne tonacje.

Solange

Oczarowuje już przy pierwszym kontakcie wzrokowym. Nie daje o sobie zapomnieć w nowoczesnych wnętrzach i doskonale komponuje się we wnętrzach z historią w tle.

Vivivane

Tu każdy słój i każdy sęk chce zagrać pierwsze skrzypce…pobudzając niezwykłe doznania wizualne. Ciepło ciemnego drewna przemawia samo za siebie.

Claire

Wyjątkowa propozycja dla jasnych wnętrz, gdzie zwykła biała podłoga byłaby zbyt oczywista. My przygotowaliśmy coś więcej, naturalny jasny kolor drewna muśnięty bielą jako dopełnienie stylizacji.

Amelie

Niełatwo określić jednoznacznie kolor tej nietuzinkowej deski. Tu brąz przeplata się z ciemnym grafitem tworząć podłogę dedykowaną zupełnie wyjątkowym wnętrzom.

Chloe

Z pozoru surowy kolor deski, nieregularne słoje i sęki…ale przy bliższym zapoznaniu się z nią zauważalne są subtelne akcenty bieli, które potęgują jej niesamowity efekt.

Florence

Naturalna, postarzana deska…wzbogacona nutą grafitu dla pogłębienia jej niepowtarzalnego charakteru.. Te szarości bezdyskusyjnie skradną niejedno serce!

 

 
 
wykonane przez: derwi.pl
wyślij